Drzwi Otwarte

Dnia 17 kwietnia w naszej szkole odbyło się wydarzenie „Drzwi Otwarte”, które na stałe wpisało się w kalendarz roku szkolnego. Było nam jak zawsze niezmiernie miło powitać przybyłych gości: uczniów klas ósmych szkół podstawowych, ich rodziców, nauczycieli i wychowawców.
Podczas zwiedzania szkoły można było zobaczyć każdą salę lekcyjną, pracownie do praktycznej nauki zawodu, sale gimnastyczne, bibliotekę, izbę pamięci, kawiarenkę, aulę oraz porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami i samymi uczniami. Podczas tych rozmów zaprezentowaliśmy przede wszystkim bogatą ofertę edukacyjną szkoły, nowoczesny sprzęt oraz opowiedzieliśmy o działalności szkoły, która inicjuje wiele dodatkowych możliwości rozwoju. Niewątpliwą atrakcją okazała się również musztra wojskowa w wykonaniu uczniów klas mundurowych pod okiem nauczyciela edukacji wojskowej.
Serdecznie dziękujemy za przybycie. Mamy nadzieję, że utwierdziliśmy ósmoklasistów i ich rodziców w przekonaniu, że wybór naszej szkoły na dalszy etap kształcenia jest najbardziej odpowiedni oraz że Ci, którzy jeszcze nie byli zdecydowani, podjęli po tym dniu decyzję o rozpoczęciu od września nauki razem z nami.