Studniówka 2024

5 stycznia 50 tegorocznych maturzystów uroczyście uczciło 100 dni pozostałych do egzaminu dojrzałości. Uczniowie klas 5L i 5EI powitali zaproszonych gości, a następnie dyrektor Szkoły Pan Jarosław Łatka złożył abiturientom serdeczne życzenia pomyślności i sukcesu podczas zbliżających się egzaminów oraz udanej zabawy tego szczególnego wieczoru. Młodzież wraz z gronem pedagogicznym ruszyła na parkiet w takt tradycyjnego poloneza, a później w sali rozległa się pieśń „Gaudeamus igitur”. Uczniowie podziękowali zaproszonym gościom za obecność, a wychowawcom za zaangażowanie i wsparcie, którym obdarzyli ich na wymagającej ścieżce edukacji. Wzniesiono toast za radosny upływ ostatnich miesięcy nauki w naszej Szkole i śmiałość w stawianiu czoła nowym wyzwaniom u progu dorosłości. Piątkową noc wypełniały wesołe rozmowy, sesje zdjęciowe i wspólne tańce przy dźwiękach ponadczasowych przebojów. Jak co roku maturzyści otrzymali koniczynki, które stanowią talizman szczęścia w czasie ich najważniejszego sprawdzianu. Wierzymy, że wspomnienia tego wyjątkowego dnia dodadzą im otuchy w trakcie intensywnych przygotowań do zakończenia tego roku szkolnego.