Dzień Wolontariusza 2023

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji postanowiliśmy wesprzeć schronisko dla bezdomnych zwierząt „Azorek” w Obornikach. Grupa szkolnych wolontariuszy wybrała się tam wraz z opiekunami paniami Angeliką Skrzypek oraz Moniką Rybak, aby przekazać zebraną wcześniej karmę. Na miejscu młodzież wyprowadziła również podopiecznych schroniska na spacer. Szkolną zbiórkę karmy prowadziła pani Justyna Bogacz-Mirek.
Specjalnie na ten dzień kilku wolontariuszy z klasy 1hm wraz z wychowawcą panią Moniką Rybak nagrało okazjonalny filmik promujący wolontariat oraz informujący o działalności Szkolnego Koła Wolontariatu.
Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej, która zbierała karmę. Po raz kolejny udowodniliście, że można na Was liczyć!
Życzymy wolontariuszom z okazji ich święta, aby nigdy nie tracili zapału do działania, wiary we własne możliwości oraz radości i satysfakcji z wykonywanej pracy! Jesteście Wielcy!