Inauguracja roku szkolnego

4 września 2023 r. uczniowie Zespołu Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie rozpoczęli nowy rok szkolny 2023/2024. Pan dyrektor Jarosław Łatka powitał wszystkich zebranych, przedstawił nowych nauczycieli oraz pracowników szkoły. Podczas inauguracji roku szkolnego obecni byli również  zaproszeni goście: członek Zarządu Rady Powiatu pan Zbigniew Nowak, radna Rady Powiatu pani Renata Tomaszewska, kierownik Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości pani Anna Andrzejczak, przewodniczący Rady Rodziców pan Grzegorz Nowak oraz przedstawiciele Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych major Bartłomiej Łobodziec i podporucznik Błażej Galas z Wojskowego Centrum Rekrutacji.

Uczniowie klas pierwszych Technikum oraz Branżowej Szkoły I stopnia, którzy w tym roku licznie dołączyli do naszej społeczności szkolnej, uczestniczyli w spotkaniu, które zorganizowane zostało specjalnie dla nich w szkolnej auli. Pan Dyrektor oraz zaproszeni goście powitali nowych uczniów krótkimi przemowami, a także życzyli im sukcesów na nowym etapie edukacyjnym. Uczniowie klas starszych przygotowali natomiast krótki program artystyczny. Spotkanie zakończyło się przedstawieniem wychowawców klas pierwszych i odczytaniem listy uczniów przydzielonych do poszczególnych oddziałów klasowych.

Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów. Niech rok szkolny 2023/2024 będzie dla Was wspaniałą przygodą oraz niezapomnianym czasem spędzonym w gronie koleżanek i kolegów.