„Poloneza czas zacząć”

Rozpoczął się czas studniówek. Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią maturzyści mogli ponownie wyjść na parkiet w pięknych balowych sukniach oraz garniturach, by wraz z dyrekcją i wychowawcami zatańczyć poloneza. W tym roku 20 stycznia 100 dni przed maturą obchodzili uczniowie klas 4em oraz 4il. Bal rozpoczął się przywitaniem gości oraz przemówieniem dyrektora Szkoły Pana Jarosława Łatki oraz burmistrza Rogoźna Pana Romana Szuberskiego, którzy życzyli wszystkim uczestnikom udanej zabawy, a po niej owocnej pracy przed egzaminem maturalnym. Następnie zgodnie z tradycją zatańczono poloneza, po którym odśpiewano „Gaudeamus Igitur” oraz wzniesiono toast. Tańcom, uśmiechom i rozmowom nie było końca. Wszyscy chętnie pozowali do zdjęć robionych przez fotoreporterów oraz przy fotobudce. Około północy rozdano maturzystom tradycyjne koniczynki. Mamy nadzieję, że egzamin maturalny abiturienci przejdą równie gładkim tanecznym krokiem, jak podczas balu studniówkowego.
Życzymy powodzenia!