Grudzień w Hipolicie

Grudzień w Zespole Szkół w Rogoźnie rozpoczął się bardzo intensywnie.Samorząd uczniowski przygotował dla uczniów sporo atrakcji. Pierwszą z nich był konkurs na najdłuższy łańcuch. Każda klasa tworzyła własny a uczniowie swoim zaangażowaniem zaskoczyli wszystkich. Ostatecznie klasy stanęły przed jeszcze jednym trudnym zadaniem: musiały poradzić sobie z prezentacją swoich łańcuchów na boisku szkolnym. Po trudach z ich rozwijaniem i rozkładaniem, udało się wybrać zwycięzców. Najdłuższe łańcuchy przedstawiły odpowiednio: klasa 3El, klasa 2I oraz klasa 2L. Najbardziej estetyczny łańcuch wykonała klasa 4L. Wszystkim klasom należą się gratulacje – łańcuchy były naprawdę długie.Kilka dni później, w Mikołajki, Samorząd Uczniowski zorganizował Mikołajkowe karaoke. Tym razem przed klasami stanęło nie lada wyzwanie – klasy przygotowywały piosenkę świąteczną, a następnie prezentowały ją przed jury oraz pozostałymi klasami. Wśród zwycięzców klas pierwszych znalazły się klasy 1b BS oraz 1Lb. Spośród klas drugich zwycięzcami zostały klasy 2L oraz 2I. Zwycięzcami z klas trzecich i czwartych zostały klasy 4L oraz 3El. Nie zabrakło także czasu na śpiewanie dowolnych piosenek o tematyce świątecznej. Uczniowie oraz nauczyciele bawili się wyśmienicie.