Pożegnanie maturzystów 2024

Dnia 26 kwietnia 2024 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych.

W tym roku pożegnaliśmy dwie klasy: V L– logistyczną oraz V EI-ekonomiczno-informatyczną. Po raz ostatni przed przystąpieniem do egzaminów maturalnych klasy te spotkały się oficjalnie ze swymi wychowawczyniami – panią Weroniką Ewertowska oraz panią Katarzyną Dworzańską- Datą. Uczennica kl. V EI Aleksandra Abraham uzyskała średnią ocen 5,94 i tym samym otrzymała z rąk Dyrektora Szkoły Pana Jarosława Łatki statuetkę najlepszego absolwenta rocznika 2019-2024 oraz dostąpiła zaszczytu wpisu do pamiątkowej księgi absolwentów. Na scenie wręczono pozostałe świadectwa, w tym świadectwa z paskiem, dyplomy bardzo dobrego ucznia, nagrody i wyróżnienia oraz dyplomy najlepszych sportowców za całokształt pracy w ciągu pięciu ostatnich lat. Uroczystość uświetnił występ wokalny bardzo uzdolnionych uczniów naszej szkoły – Martyny Feliksiak, Jakuba Grądza, Igora Smolarka, Zuzanny Andrzejewskiej oraz Magdaleny Pierwoły. Na scenie wystąpił szkolny chórek. Ponadto gratulacje i piękne słowa popłynęły od zaproszonych gości: Starosty Powiatu Obornickiego Pani Zofii Koteckiej oraz Radnej Powiatu Obornickiego pani Renaty Tomaszewskiej. Pani Starosta Powiatu Obornickiego wraz z Panem Michałem Bogaczem wręczyli najlepszej uczennicy gratulacje oraz okazjonalną nagrodę. Pan dyrektor odczytał również list gratulacyjny i wręczył upominek od pełniącego obowiązki Burmistrza Rogoźna Bogusława Janusa i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Rogoźnie Łukasza Zaranka.

Zakończenie roku szkolnego przebiegło bardzo uroczyście, były chwile szczęścia, podziękowania i łzy wzruszenia.

Wszystkim tegorocznym Abiturientom życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych, w życiu prywatnym, studenckim i zawodowym.