Pożegnanie maturzystów 2023

Dnia 28 kwietnia 2023 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych. W tym roku pożegnaliśmy dwie klasy: IV il – informatyczno-logistyczną oraz IV em -ekonomiczno-mechaniczną. Po raz ostatni przed przystąpieniem do egzaminów maturalnych klasy te spotkały się oficjalnie ze swymi wychowawcami – panią Bożeną Miężalską oraz panem Radosławem Szelągowskim. Uczennica kl. IV em Jolanta Jezierska uzyskała średnią ocen 5,71 i tym samym otrzymała z rąk Dyrektora Szkoły Pana Jarosława Łatki statuetkę najlepszego absolwenta rocznika 2019-2023 oraz dostąpiła zaszczytu wpisu do pamiątkowej księgi absolwentów. Na scenie wręczono pozostałe świadectwa, w tym świadectwa z paskiem, dyplomy bardzo dobrego ucznia, nagrody i wyróżnienia oraz statuetki najlepszych sportowców za całokształt pracy w ciągu czterech ostatnich lat. Uroczystość uświetnił występ wokalny bardzo uzdolnionych uczniów naszej szkoły – Martyny Feliksiak oraz Jakuba Grądza. Ponadto gratulacje i piękne słowa popłynęły od zaproszonych gości: Naczelnika Wydziału Edukacji, Sportu i Spraw Obywatelskich w Starostwie Powiatowym w Obornikach pana Krzysztofa Poszwy, Członka Zarządu Powiatu Obornickiego pana Zbigniewa Nowaka, Burmistrza Rogoźna pana Romana Szuberskiego, Radnej Powiatu Obornickiego pani Renaty Tomaszewskiej, a także wiceprzewodniczącej Rady Rodziców pani Lucyny Budzińskiej. Pan Krzysztof Poszwa w imieniu Pani Starosty Powiatu Obornickiego wręczył najlepszej uczennicy gratulacje oraz okazjonalną nagrodę.
Zakończenie roku szkolnego przebiegło bardzo uroczyście, były chwile szczęścia, podziękowania i łzy wzruszenia. Poniżej przedstawiamy złotą 11-tkę uczniów z najwyższą średnią ocen:

1. Jolanta Jezierska – 5,71
2. Zuzanna Frost – 5,57
3. Jakub Wodnicki 5,41
4. Zofia Kaźmierczak – 5,12
5. Weronika Majchrzak – 5,12
6. Jakub Landowski 4,97
7. Daria Cybort – 4,88
8. Joanna Budzińska 4,83
9. Zuzanna Andrzejewska – 4,81
10. Kinga Sudoł – 4,78
11. Julia Ptak – 4,77

Wszystkim tegorocznym Abiturientom życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych, w życiu prywatnym, studenckim i zawodowym.