Próbny egzamin czeladniczy

„Uczenie się jest ćwiczeniem polegającym na zmianie perspektywy, z której patrzymy na życie”
Zig Ziglar

Dnia 27.01.2023 został zorganizowany próbny egzamin czeladniczy klas 3 szkoły branżowej w różnych zawodach rzemieślniczych. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z pytaniami, które mogą pojawić się na egzaminie czeladniczym już wkrótce. Wszelkie informacje dotyczące organizacji egzaminu zostały przedstawione przez Panią Pełnomocnik Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu Katarzynę Jeleń-Wojciechowską i Panią Kierownik Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Rogoźnie Annę Andrzejczak.
Młodzież przybyła w odświętnych strojach, w pełnym składzie osobowym. Gratulujemy Pani Innie Woźniak – Wychowawczyni klasy 3a i Pani Bogumile Dec – Skrętnej – Wychowawczyni klasy 3c takich uczniów i życzymy wszystkim zdającym uczniom dobrych wyników na egzaminie.