7 Półmaraton Przemysła II

5 listopada w ramach 7. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II odbyły się biegi dziecięce i młodzieżowe. Szkoły średnie rywalizowały na dystansie 1500 m. Naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Pawłowska Żaneta
Wróblewski Filip
Ratajczak Kuba
Wołyńska Anna
Janka Miłosz
Życzko Klaudia
Gracz Aleksander
Zydorczak Jakub
Frachanowska Zuzanna
Adamski Jakub
Drobot Fabian
W kategorii dziewcząt Frachanowska Zuzanna wywalczyła II miejsce. Gratulujemy jej oraz pozostałym zawodnikom. Opiekunami biegaczy była Pani Katarzyna Sztuba.

Drugą cześć imprezy stanowił półmaraton na dystansie około 21km. Jesteśmy pełni podziwu dla Marka Budzyńskiego, który jako jedyny uczeń naszej Szkoły wystartował na tak długim dystansie. Za obsługę trasy biegowej odpowiedzialni byli wolontariusze. Młodzież naszej Szkoły obsługiwała punkt żywieniowy oraz pilnowała kilka dróg i ścieżek leśnych. Do zadania podeszli z ogromną odpowiedzialnością. Mimo to nie zabrakło uśmiechów na ich twarzach, satysfakcji, przesympatycznej atmosfery i dopingowania zawodników. Opiekunami wolontariuszy były Panie Anna Banaszak oraz Grażyna Sobkowska.