Uroczyste połowinki klas 3 EM oraz 3 IL

22 października 2021 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rogoźnie odbyły się połowinki klas III EM i III IL. Impreza była przygotowana przez rodziców oraz uczniów obu klas. Dyrekcja szkoły oraz wychowawcy klas pełnili rolę zaproszonych gości. Za kwestie porządkowe odpowiadali rodzice. Połowinki rozpoczęły się punktualnie o godzinie 18.00 krótkim przemówieniem przedstawicielki rodziców. Za prowadzenie imprezy odpowiedzialny był DJ Bartii, który zaprezentował różnorodny materiał muzyczny oraz zabawiał uczestników szeregiem gier i zabaw. Towarzyszyły im przy tym doskonałe humory wynikające z udanej IMPREZY. Pozostanie ona na długo w ich pamięci tym bardziej, że była to pierwsza impreza tego typu po prawie 2 latach przerwy spowodowanej obostrzeniami związanymi z pandemią Covid-19.